, wzory swetrow 

wzory swetrow

Kolekcjonowanie

Temat: ŚLICZNE i proste wzory sweterków z nowej burdy
...z nowej burdy   4 załącznik(i/ów) Cytat: Napisane przez nowinka Nigdy nie kupilam nawet jednego numeru Burdy bo jestem pozbawiona talentu albo checi w tych dziedzinach:-) ale te swetry sa swietne!I dlatego mam pytanie:-) Ile kosztuje Burda i czy w tym numerze jest wiecej takich wzorow? Burda kosztuje 9,9 i niestety rzadko kiedy zamieszcza wzory swetrow i ogolnie i innych rzeczy, ktore mozna zrobic na drutach... W tym numerze jest to jedyna pozycja, ALE - znalazlam tam tez cos jeszcze, ze zblizonej dziedziny, i co nie wymaga wielkiego talentu krawieckiego;) Ponizej zdjecia i opis wykonania gorsetu z dzianiny. W ten sam sposob mozna tez uszyc sukienke! Troche takie ubranko nie jest w moim stylu, ale wydaje sie tak banalne do zrobienia, ze moze sie skusze...?
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=72027Temat: męskie swetry
męskie swetry   Witam. Melduję się pierwszy raz na Forum:) Mam prośbę o wzory swetrów dla facetów, nie mogę się odnaleśś na forum i stąd moja prośba. Serdecznie dziękuję za odzew i pozdrawiam
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=174708


Temat: Prasa "robótkowa"
Dot.: Prasa "robótkowa"   ostatnio mam wrazenie, ze jesli chodzi o wzory swetrów, serwetek tip, to mzona sporo lepszych lub gorszych publikacji znalezc, ale brak jest innych robotek recznych.
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71454


Temat: Swetry męskie
Swetry męskie   Chciałam Was prosić o wzory swetrów męskich robionych na drutach. Próbowałam znaleźć podobny wątek, ale albo go nie ma albo ja źle szukam ;) Buziaki i z góry dziękuję :)
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97980