, wzór przekazu 

wzór przekazu

Kolekcjonowanie

Temat: sms = kasa
...dochodowy czyli kolejne 20% odpada suma sumarum z 1.22pln ktore zaplacicie na serwer byloby okolo 25gr szkoda zachodu tlumaczenie ze ktos nie moze zostac VIP'em bo jest nieletni/nie ma konta jest smieszne jak juz ktos powiedzial mozna isc na poczte i wyslac pieniadze na konto mozecie tez poprosic rodzicow prowizja na poczcie to 2.5pln ( http://www.poczta-polska.pl/Uslugi/?U=D ... e&F=Wplaty ) ps. jak jestescie bardzo leniwi dajcie znac umiescimy wzor przekazu pocztowego (mozna druknac)
Źródło: forum.pspoland.pl/viewtopic.php?t=17765Temat: Notatnik astronomiczny - próbna sprzedaż zobaczymy, jak to pójdzie :)
...notatnikiem i przebywasz poza Polską - napisz maila do nas - postaramy się coś wymyślić!). Podana cena zawiera w sobie 2 % podatku od czynności cywilnoprawnych. Jak na razie jedyną dostępną formą płatności będzie przelew na konto, które możesz uzyskać po wysłaniu maila na adres notatnik.astronomiczny@gmail.com . Jeśli nie masz konta bankowego, możesz to zrobić za pomocą wpłaty w okienku pocztowym - mamy już przygotowany wzór przekazu, który możemy Tobie przesłać, jeśli chcesz zapłacić w takiej formie. List z notatnikiem zostanie wysłany zaraz po zaksięgowaniu kwoty na koncie (czyli albo tego samego dnia albo następnego dnia roboczego). Co zatem zrobić, jeśli chcesz kupić notatnik? Oto najlepsza i najszybsza procedura: 1. Piszesz mail na adres notatnik.astronomiczny@gmail.com (w ten sposób możesz też zadać pytania, jeśli coś dla Ciebie jest...
Źródło: forum.astropolis.pl/index.php?showtopic=28381